Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pszichiátriai kezelés? (akik...

Pszichiátriai kezelés? (akik feküdtek már be pár hétre)

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, pár hete pszichológushoz járok (pár éve tartó alacsony alaphangulat, öngyilkossági gondolatok, motiválatlanság BÁRMIRE), és legutóbb azt vetette fel, hogy be kéne feküdjek pár hétre, mert megpróbálnának beállítani egy pár gyógyszert nálam (hogy antidepresszáns vagy sem, azt nem tudom).

Nyilván nem kötelező bemennem, ezért vívódok most, hogy tényleg szükség van-e erre.

Egyrészt nem akarok gyóygszerfüggő lenni (mert apámon cirka 10 éve ezt látom, minden mellékhatást), másrészt több hétig tartó ottlét alatt konkrétan halálra unnám magam.

Befeküdjek vagy ne?



2016. nov. 1. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
NE!!!! Szedd össze magad- többre mész vele, mint ha függővé tesznek és zombivá.
2016. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Az első kommentelővel nem értek egyet. Látszik, hogy sajnos nem járatos a témában. Az emberek a legnagyobb jóindulattal mondják, hogy "szedd össze magad!", de ez egy betegség. Pont azért betegség, mert a beteg képtelen összeszedni magát, hiába kérik erre.


Sajnos ezek a gyógyszerek nagyon sok mellékhatással járnak. De valószínűleg a problémád is nagy terhet jelent a számodra, megnehezíti mindennapjaidat. Amíg befeküdnél megpróbálnák megtalálni a számodra a legmegfelelőbbet, ami segítene, hogy javuljon az állapotod.

Én nem voltam bent fekvő, de van néhány tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Néhány esetben a gyógyszeres kezelést nem nagyon lehet elkerülni. Ezt neked kell eldönteni. :)

2016. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Szendi: Depresszióipar
2016. nov. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
TAPASZTALATBÓL MONDOM HOGY NEEE!!!! Csak rosszabb lesz minden mint ami most, hidd el! Nem te vagy skizofrén, és lehet elakarják hitetni hogy az vagy.
2016. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést magadban kell eldöntened, mert te mondása végén igent vagy nemet a gyógyszerre.

Én magamon azt tapasztalom, hogy a gyógyszerek segítenek nekem. Engem pont nem a gyógyszerek tesznek zombivá, hanem ha nem szedem be. Ha van kérdésed, akkor írj nyugodtan. :)

2016. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző,vegyél be 100 xanaxot:D
2016. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!