Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért hidegek állandóan a kezeim?

Miért hidegek állandóan a kezeim?

Figyelt kérdés
Tudom rossz meg minden de bulimiában szenvedek. Állandóan hidegek a kezeim akár edzés után is mikor kivagyok már fáradva. Ezek a hánytatástól is lehetnek? Elkéne mennem vele orvoshoz?

2016. nov. 7. 22:13
 1/2 anonim válasza:

Szerintem húzz rájuk kesztyűt.


Most komolyan,hülye kérdésre hülye válasz,és ez egy kimondottan hülye kérdés. Még én is meg tudom mondani, hogy a bulémiától van,pedig nem vagyok orvos,de szerintem a józan paraszti és csodás erejét használva most együtt rájöhetünk a problémára.A pici tested nem varázslattal szerzi be azt az energiát,amivel hőt termel,hanem valamilyen módon be kell vinnie azt. Ha hánytatod magad,a szervezetednek nem lesz energiája,így nem fog tudni hőt termelni.

Ezenkívül,valószínűleg már pár százszor hallottad,de a gebe csajok nem jönnek be egy fiúnak sem,és ha a barátod nem tesz semmit azért,hogy megmutassa,hogy hányás nélkül is tetszel neki,akkor csak ribinek tart.Én egyébként elmennék orvoshoz,hátha felír valamit ami segíthet.Mármint az éhendöglés ellen.

TL;DR:Éhen fogsz degleni.


Bocsi,hogyha nyersen fogalmaztam.

2016. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak úgy elmondom hogy a bulimia nem az amikor nem eszek semmit. Mellesleg nem vagyok gebe de nincs barátom. Nem tudsz semmit és úgy írdz bunkó választ....
2016. nov. 28. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!