Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázhattam volna? Mi a...

Felfázhattam volna? Mi a teendő? A többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap este táncolni voltam, és nem volt váltóruhám. Hogy miért lényegtelen. Na a lényeg hogy izzadtam tekertem haza biciklivel ,ebben a meleg időben és tegnap este is amikor itthon voltam is fájt márd a derekam alja, a fenekem felett, most meg alig bírok ülni is , csak ilyen hülye pózokban. Úgy gondolom hogy felfáztam. Mit lehet ezzel tenni? Orvoshoz kell menni? A hétvége alatt elmúlhat?

2016. nov. 12. 15:19
 1/6 TR75 ***** válasza:

Ez nem felfázásnak tűnik, inkább a derekad fázott meg és "beállt". Szóval ez inkább egyfajta ízületi problémának tűnik (mint amikor az ember nyaka huzatot kap és nem vagy nehezen tudja a fejét forgatni).

Kend be valamilyen kenőccsel. Inno Rheuma, Bengay és társai. Esetleg, ha van, akkor tens készülék is segíthet, masszírozás.

2016. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy a gerinc valamelyik alsó porckorongja a bicikli rázkódása miatt kinyomódott.
2016. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mennyi idő mire meggyógyulok? Körülbelül?
2016. nov. 12. 17:50
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha kinyomódott azzal mit lehet csinálni?
2016. nov. 12. 17:51
 5/6 TR75 ***** válasza:

#3

Ha az általam írt dolog igaz, akkor az pár nap alatt meggyógyulhat, ha kened és masszírozod.

A #2-ben írtakról nem tudok érdemben mondani semmit :S

2016. nov. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy még mindig ugyan olyan a fájdalom, viszont lóbalzsammal bekenegettem már maszírozni nem nagyon maszíroztam mert elég nehéz a csigolyát maszírozni.
2016. nov. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!