Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek elmenjek?

Szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha sokat írok, de szerintem elég sok fontos. 14éves vagyok, 2015 nyár elején kezdődött nálam egy pánikbetegség(tele pánikrohamokkal), aztán ez átment egy generatizált szorongásba(állandó kicsivel kisebb szorongás)+Hypochonder is voltam, állandóan betegnek képzeltem magam, vizsgálgattam magam.Pszchiáterhez is elmentem, aki gyógyszert irt fel, sokat segített de ezek az apró szorongások nemmúltak el(3 fő betegség amin állandóan izgultam Szivritmuszavar, Vakbélgyulladás,Agyhártyagyulladás)

2Hét múlva lessz egy sulibuli kb 14-18 éves korosztálynak, zárt helységben van, 200ember kb,És nagyon félek az agyhártyagyulladástól, mert állítolag ilyen helyeken terjed.Szerintetek jogos félnem? Elkaphatom?


2016. nov. 14. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok buliban voltam és nem lett agyhártyagyulladásom.

Nyugodtan menj el, hacsak a szorongásod nem gátol benne.

2016. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából, csak az agyhártyagyulladástól félek,Ugyanazon a helyen már voltam 1x ilyen sulibulin, Egyépként az egy felnőtt szorakozóhely csak néha tarnatok havonta ilyeneket, És azután is egy hétig minden nap vizsgálgattam magam hogy nincsen.e
2016. nov. 14. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére az agyhártyagyulladás nem olyan gyakori betegség,hogy emiatt nem mehetnél el.
2016. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem adatod be az agyhártyagyulladás elleni védőoltást, ha ennyire félsz. Jelenleg fizetős, de lehet kérni.
2016. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hallotam már elég sokszor olyat hogy bevoltak oltva az emberek, még antibiotikumot is szedtek, és mégis valahogy elkapták
2016. nov. 18. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg hallottam olyat,hogy valaki az utcán ment és a tetőről a fejére esett egy cserép és meghalt. Ha annyira félsz oltasd be magad és ne keress mindenre kifogásokat,ellenérveket. 14 évesen már meg kéne értened,hogy az élet veszélyekkel jár. Te annyit tehetsz,hogy megpróbálod ezeket a veszélyeket minimálisra csökkenteni - jelen esetben az oltással - és éled az életed. Szerencsére az orvostudomány egyre fejlettebb lesz és egyre több betegségen tudnak segíteni. Szerencsére az agyhártyagyulladás nem egy gyakori,mindennapos betegség. Ne ülj otthon,mert félsz!
2016. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!