Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat egyetlen használat...

Mi okozhat egyetlen használat után ilyen durva tüneteket? Túlélem? (dizájner drog, kristály)

Figyelt kérdés
Amint elmúlt a legelső adag hatása (IV), beteg lettem de nagyon. Szó szerint ömlött az orrom, megfajdult a torkom, köhögés, durva hidegrázás (én lázat éreztem, párom szerint hideg volt a bőröm). Amint beadtam újra, elmúlt... Aztán megint. Olyan, mint egy influenza, de mostmár kicsit duzzadt is belül a torkom. Nyilván többet nem használom, de mi a szar okozhat ilyet? Ami fontos, hogy CSAK nekem van tőle ilyen bajom, senki másnak.... Mi bajom lehet? Az akut májgyulladás lappangana...
2016. nov. 15. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

A designer drogok használata a legdurvább orosz rulett!


Míg egy tiszta drog (pl. amfetamin, kokain) egészséges szervezetet nem rombol különösebben, ha mértékkel fogyasztják, és tiszta a szer (mivel gyógyszertárban nem kapsz, erre 0 a garancia), egy-egy designer drog egyszeri fogyasztása is akkora rombolást okozhat a szervezetben, hogy ha tudnád mekkorát, akkor tutira elsírnád magad. :(

2016. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dizájner drog, úgyhogy a kutya se tudja, lehet, hogy te érzékenyebb vagy rá, mint mások. De ilyesmi tünetek jellemzőek az ilyen szintetikákra, lejövőn nekem is volt hasonló, csak enyhébb. Pihend ki magad, valószínüleg csak kimerült a szervezeted.
2016. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindent próbáltam már és ilyet még nem tapasztaltam semmi szintetikus szertol. Még a herointol se. Na mindegy, köszi, remélem elmúlik...
2016. nov. 15. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

kedves kísérleti patkány.

ha beadsz magadnak egy ilyen szart, akkor sajnos nem vagy több.


Igazából most fog kiderülni, hogy mi a hatása a drognak, senki nem tudja.


De ne aggódj, az intelligenciád sokkal már nem csökkenhet, ha ilyet csinálsz, akkor tuti nem b ssza ki az IQ a biztosítékot.

2016. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Heroint is toltál, meg ezeket a szarokat??? Gratula. Remélem nem éled túl, így kevesebbet szenvedsz te is és a hozzátartozóid is. Temettem már el heroinistát......
2016. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!