Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegseg lehet?...

Ez milyen betegseg lehet? Etelmergezes vagy szalmonella?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Korubelul ket napja hasmenesem volt , de szerencsere nem annyira intenziv (kb. 5 alkalommal), enyhebb gyomorgorcsel parosulva

.

A tegnapi nap folyaman viszont megszunt a hasmenes ,viszont hazafele jovet emelygest ereztem a gyomromban , megprobaltam elmenni wc re de alul semmi nem jott ki. Azutan az emelygesbol egyre fajdalmasabb gyomorgorcs lett , egyre inkabb hanyingerem lett.

Aztan hanytam , korubelul 15 percenkent el kellett mennem hanyni egy ido utan mar nem jott ki semmi , csak a gyomorsav . ez az idoszak kb fel 7 tol(este) ketto hajnali fel 3 ig tartott aludni egyaltalan nem tudom elviselhetettlen has tajeki gorcsok kinoztak ,a vegtagjaim zsibbadtak,teljesen kiszaradtam egy minimalis folyadej potlassal probalkoztam ( fel korty kb felorankent) de azonnal ki is hanytam . jarni kb nem tudtam nagyon szedultem forgott velem a vilag. Es kozbe valamikor iszonyuan reszkedtem valamikor pedig elviselhetetlen melegem lett . a Lazmero 39.5 ot mutatott. Kb ha megprobaltam elaludni akkor 10 percekre sikerult kb maximum kozben hallucinaciom voltak. Aztan olyan 3 oratajt mar kezdett enyhebb lenni a gyomorgorcsok de egeszen 7 oraignem tudtam aludni. Most egyenlore nincsen hanyas , de borzasztoan gyengenek erzem maganat , a vegtagjaimat foleg nehezen tudok mozogni , fajnak a vegtagjaim,

Es az alhas tajekab ha enyhebben is meg mindig gorcsol.Tovabba szekrekedesem volt ,de az az egesz tegnapi nap folyaman mostanaig.

Szerintetek ez milyen betegseg ? Etelfertozesnre gondoltam , de annal durvabb volt a lefolyasa.

Elore is koszonom a valaszokat.


2016. nov. 16. 18:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert , telefonrol vagyok.
2016. nov. 16. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyik sem. Most minden második betegünknek ez a panasza (körzeti nővér vagyok),mert éppe ilyen hányós,hasmenéses vírus terjed.
2016. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hiszem, hogy ez valamilyen vírusfertőzés, ami elsősorban gyomor-bél rendszeri tüneteket okoz. Vegyél be széntablettát és lázcsillapítót. Nekem tavaly volt ilyen jellegű görcsös gyomortáji történésem, amikor már hasnyálmirigy meg epehólyag gyulladásra is gondoltam a bordaívek alatti görcsök mellett (hasmenés nem volt). A végkifejlet egy tüdőgyulladásba torkollt, ami aztán egy sokáig tartó, mozgáskorlátozottsággal járó csípőizületi fájdalom formájában lassan lecsengett.
2016. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmehettél volna dokihoz
2016. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!