Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbél probléma miatt...

Vastagbél probléma miatt milyen széklet elősegítő gyógyszert vagy folyadékot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én egy 56 éves nő vagyok nagymértékű vastagbél tagulas miatt nagyon nehezen van szekletem és nagyon nagy fájdalmaim vannak, sokan ajánlottak mindenféle folyadékot és sok mindent de nem segített egy sem.

3 hete volt egy műtétem is de az sem segített rajtam, még mindig nagy fájdalmaim vannak és ezért fordulok most hozzátok ha tudtok hasonló emberekről a kornyezetetekbol akinek volt hasonló egészségügyi problémja kérlek adjatok néhány jó tanácsot, hogy mit vegyek vagy mit ajánlotok hogy javuljon az egészségem

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!

Kívánok mindenkinek egy csodálatos napot, estét!



2016. nov. 17. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket a gyógyvizeket tudom ajánlani: Mira, Ferenc József, Hunyadi János


Remélem be fog válni neked. :)

2016. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gömbicica ***** válasza:

a folyadékbevitel egy dolog, de a megduzzadó rostgazdag táplálék is fontos lenne.

a lenmagpehely jól dagad, a zabpehely is jó rostforrás, a zöldség gyümölcs szintén.

Mütét után nem tudom hogy mi engedélyezett egyáltalán.

szükitették a bél áteresztőképességét?

pfuuu szegény fejed :( :(



24/165 oldal,

vagy ha magának az oldalnak a számozását nézed, akkor 30. oldal.


ABC sorrendben vannak a betegségek felsorolva, nézd meg a "bél, belek" cimszónál végig.


Én vallom, hogy minden bajunk lelki eredetü.

Olvasgasd át, és próbáld meg értelmezni a multadra.

Ha jutottál valamire kérlek jelezz vissza.


[link]


üdv. Edit

2016. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kipróbált kúrák, és a műtét azért nem segített, mert élelmiszereink tele vannak káliumozva. Így a káliumsó emésztetlenül halad végig a beleken, és nem engedi gyógyulni az elváltozásokat. Sajnos Én is 50 évig kinlódtam IBS betegséggel, és az óta, mióta a káliumsót kivontam az étrendemből, tehát nem eszem semmiféle gyári kaját, még a kenyeret is itthon sütőm, és a patikában veszem a sót, megszűntek a görcsös fájdalmaim. Az emésztésem is teljesen rendbe jött már. Ennek már három éve, hogy a you tubes videókból kiszűrtem hogy csak is ez lehet a probléma, és gondoltam ki is próbálom. Nekem bejött, hátha rajtad is tud segíteni. Nem azt mondom, hogy a káliumsó okozza a betegségeket, csupán csak hogy a belekben késlelteti, gátolja a gyógyulásokat!
2016. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!