Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata vagy tudomása arról hogy egy melyik gyógyteat vagy homeopátiás szert ajánlják rák esetén?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Kemoterápia, sugárkezelés, műtét.

Ne haragudj, de a homeopátia amúgy sem hatásos, de mondjuk ha egy influenzára szedsz homeós szert, lelked rajta, nem használ, de nem is árt, és amúgy is pár nap alatt gyógyul.

De rák esetén egy nulla hatékonyságú, 100%-os halálozási arányú módszert választani butaság és öngyilkosság.

2016. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az apósomnál állapitották meg.

Tegnap és hétfőn már fekszik is be kivizsgálásra. Már szövettani eredményekre várunk azt mondták 3 hét!

Azt mondta az orvos, hogy jó helyen van megtudjàk műteni!

Ennyit tudunk.

Sokan mondják hozzáállás kérdése is és én gondoltam utána nézek

2016. nov. 23. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Párom papája túl van rajta évek óta. Liter számra ment a körömvirág tea. Jó még a cékla lé és a zöld tea. Az a lényeg hogy a rákos sejtet ki kell éheztetni. Nem szabad sok cukros dolgot enni stb. Olvass utána a neten.
2016. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kutatóintézet anyagából tudok idézni, szerintem érdemes elolvasni.

C-vitamin, lizin, prolin és EGCG (zöld tea kivonat) stb, amely több úton képes ellenőrzés alatt tartani a rákot.


[link]

2016. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!