Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hányinger ellen?

Mit tegyek hányinger ellen?

Figyelt kérdés

Sokszor elér az erős hányinger, olyan mintha gombóc lenne a torkomban, elég kellemetlen, főleg tömegközlekedésnél. Egy idő után elmúlik, vagy végül tudok böfögni és úgy szűnik meg.

Voltam orvosnál , görcsoldót meg b6 vitamint irt fel, de nem érzem hogy sokat segitett volna. Dedalon es dipankrint is szedtem.

Étrendem, életmódom nem változott az utóbbi időben, még azt olvastam ami közrejátszhatna..


2016. nov. 23. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy bizonyos pánikbetegség. Én 20-25 éves korom körül nem tudtam utazni (főleg buszon),mert hányingerem lett. Aztán miután férjhez mentem elmúlt. Gyakran nehéz a kiváltó okot megtalálni. Talán,ha elmentem volna pszichológushoz,akkor nem tart ilyen sokág,de abban az időben még nem volt annyira elfogadott,hogy az ember leki problémák miatt is lehet "beteg",lehetnek testi panaszai.
2016. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!