Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hiperinzulinémia + PCOS 15...

Hiperinzulinémia + PCOS 15 évesen?

Figyelt kérdés
Két és fél éve lettem diagnosztizálva PCOS-el és hiperinzulinémiával. A vércukrom értéke szinte tökéletes volt, az inzulinom 77,8ig felszökött a 3 órás cukorterheléses vérvétel alatt. Van itt esetleg hasonló korú fiatal lány, aki hasonló helyzetben van mint én? Hírtelen 10 kilót felkaptam, 61 kg voltam mikor kiderült ez az egész, most 72 körül. Sajnos nem vettem elég komolyan ezt az egészet és az orvosom is a lehető legrosszabb volt. Most próbálom valahogy leküzdeni a súlyomat. Nektek hogy ment? Kis korom óta sportolok valamit rendszeresen, most verseny szerűen röplabdázom már 4 éve. Szóval azt sem lehet mondani hogy az a tipikus elhízott pattanásos eset vagyok aki életében nem sportolt soha. A válaszokat előre köszönöm. 17\L

#fogyás #PCOS #Hiperinzulinémia
2016. nov. 23. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.. Én 16 vagyok, tavaly lett nekem diagnosztizalva a PCOS és IR , pajzsmirigy és mellekvese gondok is raadasul..

Nekem szerencsem van a kilókkal, azóta is 50 kg vagyok, viszont a bőröm.. Na az undorító.. Tele van óriási csomókkal, meg ilyen cisztákkal,pattikkal, meg miteszerekkel már ki sem merek menni az utcára.. Kezelik a PCOS-em+ bőrgyógyra is járok, de semmi javulás.. Ráadásul ott van még ez a szőrösödés dolog.. Hát csodálatos.. És mikor az emberek mondják, h fogadd el magad olyannak amilyen vagy meg hasonló közhelyek.. Hogy fogadjam így el msgam, mikor undorodom saját magamtól :(

2016. nov. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a szőrösödésről inkább tényleg ne is beszéljünk... Már mikor megszülettem is kis majom voltam kb, és ahogy egyre nagyobb lettem úgy vették el az összes önbizalmamat. És akkor tényleg mondják hogy élj ezzel együtt és fogadd el magad. De nem lehet. Mindenhol tiszta viszér a lábam is és striás az egész testem. Mellékvesével nekem is problémák vannak.. a pajzsmirigy meg bármikor előbújhat nálam is.
2016. nov. 25. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!