Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig húzhatom és milyen...

Meddig húzhatom és milyen betegségeim lehetnek? 34 éves budapesti férfi vagyok.188 cm,129 kg, több mint 40 kiló túlsúly, mozgásszegény életmód, sok stressz és kevés pihenés. Lelki érzékenység. Nyitott gerinc. Szerintetek mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A 40 kiló túlsúly és a mozgásszegénység szinte egyenesen vezet magasvérnyomásbetegséghez,cukorbetegséghez,érszűkülethez ,ezáltal szívinfarktushoz,agyvérzéshez. Nagyon fontos lenne lefogynod! Ha pedig még dohányzol is,akkor azt tedd le!
2016. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsodat! Igyekszem lefogyni. A baj, hogy unalom és stresszevő vagyok. Azonban még nem szeretnék meghalni. Vagy 100 éves koromig. Smiley.
2016. nov. 28. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell éhezni! Csökkentsd a szénhidrát bevitelt és mozogj mellette (séta,kerékpár,kocogás),hogy égesd a kalóriákat. Ha így teszel,akkor a szervezeted elkezdi lebontani a felrakódott zsírt,hogy onnan szerezze be azt,amit nem eszel meg.
2016. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hogyan csökkenthetem a széndhidrát bevitelt? Mit hanyagoljak?
2016. nov. 29. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél sok kenyeret, zsemlét, egyéb pékárut, tésztát,azok is inkább teljes kiőrlésű,rizs,zab legyen), édességet, kevesebb krumplit,rizst,a hús mellé kevés krumpli,rizst egyél és azt pótold párolt vegy ners zöldséggel.
2016. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Elírtam nem teljes kiőrlésű rizs :) Az a rizs szócsak véletlenül került bele.
2016. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged! Jófej vagy! Menüsort küldenél? Valami kímélőt.
2016. nov. 29. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálok szerezni. A fiam személyi edző,neki talán van.
2016. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves és rendes vagy! Köszönöm!
2016. nov. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!