Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mellkas csontom kattog...

A mellkas csontom kattog mikor ugy mozgatom a vállamat hogy a karomat szét és utána össze teszem. Eddig nem volt így, vagy legalábbis nem vettem észre. Semmi infot nem találok ezzel kapcsolatban. Normális ez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a mellkascsont?
2016. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2016. nov. 28. 15:09
 3/7 A kérdező kommentje:
A fenti linken meglehet nézni képeken is,de azok a csontok ami a mell feletti résznél van,vagyis a mellkasnál.
2016. nov. 28. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek még nézz utána! A mellkas a vállaktól az alsó bordákig (durván a "hasig") tart,nem csak az mellkas,ami amell fölött van. A mellkasnak sok csontja van, elől a bordák és szegycsont,hátul pedig a bordák és a csigolyák. Neked elől fáj ugye? És középen vagy valamelyik oldalon. Fent a válladnál vagy lejjeb? Nem lehet,hogy a kulcscsontod fáj,kattog?
2016. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fáj egyátalán,csak kattog ha a vállamat össze és szét mozgatom. Lehet zavaros egy kicsit ahogy leírom de nem tudom másként elmagyarázni. A mell és a szegycsont közötti rész.
2016. nov. 28. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta van így? Sérülés nem ért? Ha jól gondolom a helyét, ott a bordák porcokkal csatlakoznak a szegycsonthoz. Valóban nem kéne kattognia. Ha odateszed a kezed és úgy mozogsz,akkor érzed a kezeddel a kattogást? Nem lehet,hogy csak beképzeled? Ha nem ,akkor érdemes lenne orvosnak megmutatni.
2016. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érzem is meg hallom is hogy kattog :( Semmi előzménye nem volt,kb 1-2 hónapja vettem észre egy bizonyos mozdulatnál,de mivel nem állandóan kattog csak ha ugy mozdulok ezért elfelejtettem és nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.De 3 hónapja volt egy vakbélmütétem,ami után sokáig kimélni kellett magam,és sajnos felszedtem pár +kilót,ezért 2 hete tornázok napi 40 percet és ott a kar gyakorlatok alatt szinte állandóan érzem ezt a kattogást. Melyik orvoshoz fordulhatok ezzel?
2016. dec. 2. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!