Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyirokrendszeri daganat...

Nyirokrendszeri daganat kiújulhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem értek hozzá, csak úgy kíváncsiságból kérdezem. Gyerekkori eléggé kiterjedt jóindulatú daganat (műtött), felnőtt korban kiújulhat vagy lehet hatása a nyirokrendszerre?


Köszönöm!

30/F



2016. nov. 30. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább ne is gondolj rá. Amúgy remélem nem újul ki ,nekem rosszindulatú volt.
2016. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát annyira én se értek hozzá, csak laikusként olvasgattam a témában, de szerintem jóindulatú daganat nem fog kiújulni. Olyat hallottam, hogy jóindulatú egy idő után rosszindulatúvá válik, de hogy ha kiműtötték, utána okozzon gondot. Szerintem ez azért nem valószínű, mert azért mondták rá, hogy jóindulatú, mert nem hajlamos áttétképződésre, tehát a kiműtéskori állapotában kizárt dolog, hogy szét lett volna szóródva a szervezetben. Kiműteni meg kiműtötték. Esetleg ha nem sikerült teljesen kiműteni és időközben elfajultak az ottmaradt sejtek, de én ezt nem tartom valószínűnek. De tényleg nem értek hozzá.
2016. dec. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!