Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol faj ilyen piszkosul az...

Mitol faj ilyen piszkosul az egesz hatam?

Figyelt kérdés

Tegnap este elkezdodott, hogy hanyok, hasmenesem van, es lazam. Ejjel tobbszor is felkeltem, mert hanynom kellett, es mar rohantam is a wcre. De nagyon faj a hatam azota, kiegyenesedni is alig tudok.

Ha a hatamra fekszek meg jobbanfaj, mint amugy. Anya mondta, hogy lehet, hogy a laztol van, neki is szokott attol fajni. Mar nem birom ki ezt a fajdalmat, bekentuk lobalzsammal, de semmi hatasa nem volt.

Szoval mit csinaljak vele? Mitol fajhat? Egyebkent kicsit gerincferduleses vagyok, de nem hiszem, hogy pont most jonne ki, mikor ennyire beteg vagyok.



2016. dec. 1. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

a betegségtől legyengültek az izmaid.

A gerincferdüléstől van, jól tudod.

Lóbalzsam se és más se szívódik fel a bőr alá, így aligha lenne bármi hatása.

Ha eddig a csodaszerekre tetted fel az életed, akkor húzz bele.

Kezdd ezzel, aztán keress személyi edzőt

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2016. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régi poszt viszont ez eléggé a tüdőgyulladás tünetei. Hányás, láz, hátfájdalom stb..
2019. máj. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!