Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejemen levo fajdalmas dudor...

Fejemen levo fajdalmas dudor mitol lehet?

Figyelt kérdés
Fejemen a hajas reszen hatul a fulemtol picit feljebb levo vonalban jobb oldalon nott egy dudor es faj ha hozzaerek. Olyan ket cmes lehet es olyan mintha bevertem volna a fejemet de nem vertem be sehova olyan csontszeru kemeny :( ket napja ott van es nem valtozik. Nem tudom hogy kerult oda reggel felkeltem es ott volt es fajt. Szerintetek mi lehet ez?

2016. dec. 1. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet pl nyirokcsomó duzzanat, de zsírcsomó, lipóma is, mutasd meg a háziorvosnak.
2016. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha a harombol valamelyik akkor mit lehet kezdeni vele? Elmulik magatol? :) koszonom a gyors valaszt


L 21

2016. dec. 2. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nyirokcsomó duzzanat, akkor az okát kellene tudni, hogy nincs-e valahol gyulladás a szervezetedben, másik kettőt figyelni kell, hogy növekszik-e, van amikor visszamegy a csomó, de van amikor ki kell szedni. Mindenképpen mutasd meg orvosnak.
2016. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bölcsességfogam jön és emiatt begyulladt az ínyem, de kínai teavirággal elmúlt, ezért nem fordultam fogorvoshoz. Viszont a gyulladt fogam elmúlása és a csomó megjelenése között eltelt egy bő hét. Lehetséges hogy ez lenne az oka vagy a csomó ilyenkor egy időben jelentkezik a gyulladással? Hétfőn ellátogatok az orvoshoz, de nagyon zavar, mert eléggé fájdalmas, tényleg mintha bevertem volna a fejemet, mintha egy ideget nyomna mert ha nagyon tapogatom akkor zsibbadni kezd a nyakam is. Szerda óta van, mintha reggelre kisebb lett volna de aztán megint visszanőtt(lehetséges a tapogatásom miatt?). Egyebként nem változik, viszont minél többet piszkálom annál jobban fáj.
2016. dec. 2. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld, ne nyomogasd, és szerintem fogorvoshoz is menj el, hogy megnézzék a fogaid.
2016. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
56%
Na mi volt az? Mi történt?
2019. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kiderult azota?
2022. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Remélem nem lett semmi baja a lánynak 🥺
2022. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, elmúlt a doki azt mondta nyirokcsomó duzzanat volt :)
okt. 18. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!