Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hüvelyi eko során elkaphatok...

Csajszi19 kérdése:

Hüvelyi eko során elkaphatok nemibetegségeket ha kiszakadt az ovszer?

Figyelt kérdés
Kisbabát vártam akinek leállt a szive én nem tudtam mi történik és elmentem a sürgösségre ami életem legrosszabb döntése volt. A hüvelyi vizsgálat soran kiszakadt az ovszer a gépen, fertőtlenitik azt nagyon aggodom a nemi uton terjedő betegségek miatt. Kérlek segitsetek mert a gyász mellett amit a baba elvesztése miatt érzek még amiatt is aggodnom kell, hogy a ferjem is elkap valamit ha en elkaptam.

2016. dec. 2. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

eloszor is : reszvetem az elvesztett baba miatt!

masodszor: nem valoszinu, hogy a huvelyi vizsgalat miatt kapnal el nemibetegseget! meg a fertozes sem tul valoszinu, nem hogy valami komolyabb!

harmadreszt: kerlek ha maskor kerdest irsz ki, hasznalj vesszoket, tagold a mondanivalod, mert igy eleg kaosz az irasod.

2016. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen utolag én is rájöttem h kaotikus,csak most nem adom a legjobb formam. Én amiatt aggodom mert ki tudja milyen nőket vizsgáltak előttem, és hogy fertőtlenitike valamivel. Talán tulzottan is aggodom emiatt, mindenképp csináltatok vértesztet de a hiv és hepatitisz csak kb.1 hónap mulva mutatható ki addig beleőrülök
2016. dec. 2. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem említetted ezt az orvosnak? Én a helyedben nem őrlődnék, felhívnám a kórházat, elmesélném, hogy mi történt, így ők meg tudják mondani, hogy pontosan hányszor és mivel fertőtlenítik a gépet. Ilyen módon egyébként szinte kizártnak tartom, hogy bármivel is megfertőződj.
2016. dec. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor nem tudtam egyebre gondolni csak a kisbabara, raadasul annyira sirtam h szohoz se tudtam volna jutni.
2016. dec. 3. 07:08
 5/6 anonim ***** válasza:
99,99 h nem kaptal el semmit, nem h HIV-et.....
2016. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is probálom meggyőzni magam, sajnos nem könnyű de talán igy könnyebb lesz, hogy mindenki ugy gondolja nem kaphattam el semmit. Valaki tud arrol valamit, hogy fertőtlenitik a műszert valamivel?
2016. dec. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!