Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik daganatos betegség...

Melyik daganatos betegség kísérő tünete a szédülés és a láz?

Figyelt kérdés
Egyik férfi ismerősömnek 2,5 éve daganatos betegsége van, amivel most kezd komolyabban foglalkozni hogy jelentkeznek a tünetek. Amikor kérdeztem tőle hogy hol található a daganata, akkor azt mondta hogy ezt nem szeretné megmondani. Gondolom kényes téma és esetleg a férfiasságát érinti és ezért nem akar róla beszélni ami érthető. Viszont többször mondta hogy a betegsége lázzal jár, szédül és van amikor olyan gyengének érzi magát hogy le kell üljön ahol éppen van és hívnia kell segítséget (ismerőst kocsival) hogy vigyék haza. Vajon milyen betegsége lehet? Tudna valaki segíteni aki volt már hasonló cipőben? Köszönöm!

2016. dec. 5. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem mondja meg, akkor nyilván nincs hozzá közöd, azért nem osztja meg veled? Miért kell egyáltalán tudnod?

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak: Ezek nem specifikus tünetek, bármilyne daganatos betegségnél jelentkezhetnek.

2016. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, limfómás voltam.
2016. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos stádium után bármelyik daganatnak lehetnek ezek a tünetei.
2016. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első!Volt egy kérdésem és nem kötekedős választ kérek.Nem az a lényeg hogy van-e hozzá közöm avagy sem. Miért nem érdekelhet engem hogy melyik betegségeknél jelentkezik a szédülés illetve láz?

Többieknek köszönöm a választ, a privát válaszokat is. Sokat segítettetek.

2016. dec. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!