Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegség áll a hátterben,...

Betegség áll a hátterben, vagy az ételkombináció?

Figyelt kérdés
Minden reggel megy a hasam, van hogy délben is. Kb úgy kell elképzelni, hogy reggel elmegyek wc-re, normális székletem van. A reggeli előtt beveszem a vitaminom 2 nagy pohár vízzel. Ezután iszom egy pohár meleg citromos vizet. A reggeli:natúr yoghurt,bele egy banán karikázva, 2 kanál zabpehely, valamilyen magvak. Miután ezt megeszem iszom egy bögre zöld teát. A tea után érzem, hogy mennem kell, és akkor már nagyon híg a széklet. Van, hogy este is mennem kell wcre, ha sokat eszem napközben, de az már normális széklet. Alapjáratin egészségesen táplálkozom, úgyhogy nemtudom mi okozza a reggeli hasmenést?

2016. dec. 9. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől én okádnék is!
2016. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zöld tea és a citromos víz méregtelenít. Szerintem hagyd el valamelyiket és meglátod, hogy azért van-e. De egy is elég ezek közül.
2016. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint egy elég úgy gondoltam
2016. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. dec. 9. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbàlj meg az étrenden változtatni!

Meleg, citromos víz alapjáraton sürgeti a nagydolgozást...a zöld tea szintén!!!

A reggelid pedig teli van rostanyaggal , joghurt,banán, zabpehely!? Én akkor szoktam ilyeneket enni, amikor székrekedésem van, ez olyankor tuti helyrehoz! Tehát ne csodálkozz, ha sűrűbben látogatod a mellékhelyiséget 😊

Amúgy meg tök jó, hogy ilyen egészségesen táplálkozol, de ha úgy érzed, hogy ez a Te emésztőrendszerednek megterhelő, akkor próbáld kicsit szétosztani a nap folyamán máskorra ezt a hatalmas mennyiségű rostot!

A citromos vizet pedig próbáld hidegen inni, a C-vitamint így is hasznosul, de nem f*sat meg...

2016. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!