Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Prosztata váladékba e. coli!...

Prosztata váladékba e. coli! Járt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve tart voltam már 3 orvosnál ők nem tudtak semmit majd a 4 orvos jött rá meg maszirozta a prosztit és mintát vett a váladékból és ott volt a baci. Szedtem antibiot rá 6 hétig sokat javult de még mindig vannak panaszok csipni szokot meg alhasi fájdalom mondjatok valami jó tanácsot mit csináljak elöre is köszi a válaszokat.
2016. dec. 9. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza. Tudom,hogy nem kellemes,de meg kell csinálni a viszgálatot még egyszer,hogy látni lehessen.hogy elég volt-e az tibiotikum. Az E. coli-t elég nehéz kiirtani onnan.
2016. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma is voltam de megse vizsgált csak irt fel gyógyszert uro-vaxom meg prostamol uno-t meg 1 honap után menyek visza enyi volt.Már nem tudom mit csináljak.
2016. dec. 9. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedd ezeket. Az Uro-Vaxom segíthet a szervezetednek újabb antibiotikum kúra nélkül legyőzni a fertőzést.
2016. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem segit és nem lesz semmi komolyabb baj mert már tanácstalan vagyok hogy mit csináljak. Köszi a választ.
2016. dec. 9. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. De már meguntam antibiotikumot szedni ezért kipróbáltam az ezüstkolloidot és fél év után magától elmúlt előtte az antibiotikumos kezeléssel semmit nem használt 6 hét után kapsz másikat ami csak egy hétig bírtam kikészült a gyomrom és semmit nem ért
2016. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kisvirág füzike jó a krónikus prosztata gyulladásra?tapasztalata van valakinek ?
2016. dec. 29. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
kis füzike csak megelözésre jó. Ezüst koloid és K2D3 Vitamint is szedj
2017. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!