Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap este kezdődött hogy...

Ricsi4488 kérdése:

Tegnap este kezdődött hogy úgy éreztem hogy nem kapok levegőt. Veszek de úgyérzem mintha nem vennék. Mély lélegzetekkel se érzem mindíg hogy kapnák levegőt. Alvásnál elmúlt de reggel megint előjött. Mit csináljak? 15/F

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Többféle betegség is okozhat nehézlégzést, ki kell vizsgálni az okát.
2016. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! 15 évesen gondolom suliba jársz. Esetleg most kezdted a gimit...?

Mert simán lehet, hogy az új helyzet miatt stresszelsz, vagy talán a szülőkkel van nézeteltérésed, amiatt vagy ideges, feszült.

Ezek mind kiválthatnak ilyen tüneteket.

2016. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak a stressz. Mivel lehet műteni kell és utána néztem hogy zajlana. ez annyira kiakasztott hogy pánikrohamot kaptam.
2016. dec. 10. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az az oka, a pánikroham és a stressz "csoda fulladásérzéseket" tud produkálni. Ne izgulj,ne olvass mindent össze,mert az ilyenekben általában arra élezik ki a dolgokat,ami rossz. Holott szerencsére az ritka.
2016. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez ez a dolog mennyi idő mulva múlik el? mert szörnyű hogy csak úgy kapok levegőt ha mély levegőket veszek
2016. dec. 10. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Relaxálj! Keress rá a neten, vannak jó relaxációs gyakorlatok.
2016. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!