Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez egy durvább dolog vagy...

Ez egy durvább dolog vagy csak valami kis vírus?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán kezdődött minden. Elkezdtem tüsszögni, és ahányszor tüsszentek, vér jön az orromból, de egyébként nem folyik vér belőle. Nekem még soha nem vérzett az orrom, ezért nem is értem. Ez azóta sem változott. A másik tünet(?) ha esetleg összekapcsolható vele, akkor az, hogy az orcám mindkét oldalt nagyon meleg, de lázas nem vagyok, ha lehajolok stb, nem fáj (mint pl. arcüreggyulladásnál). Valaki már tapasztalt ilyet?

2016. dec. 11. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért lehetséges hogy az orrodból vér jön mert elszakadt egy kisebb ér.Mindenképpen nézesd meg egy sebésszel.
2016. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm, elmentem a mai nap folyamán két orvoshoz is, az egyik egy fül-orr gégész volt, a másik ambuláns doki, egyik sem talált semmi furcsát, továbbra is vérzik minden tüsszentésnél. Szuper xD
2016. dec. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!