Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy előzzem meg, hogy soha...

Hogy előzzem meg, hogy soha ne legyek beteg?

Figyelt kérdés

Minden évben két-háromszor nagyon beteg leszek. Nemcsak kis orrfolyás, hanem tényleg rosszul vagyok és lázas és kb. mozdulni sem tudok olyankor. Pluszban utána még két hétig köhögök is.

A szüleim ugyanúgy járatnak suliba ilyenkor is, én meg nem akarok betegen lerontani és szenvedni. Pont, hogy ők fertőznek meg általban engem is.

Valami ötletek és valami nagyon jó vitamin? Ez egy rémlom és utlok beteg lenni, s így nagyon rosszul is viselem.


2016. dec. 11. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs zöldség,és nem kéne hogy beteg legyél.
2016. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anya mindig hozahiz valamit az oviból s nem figyel oda, erre nem hiszem, hogy elég a gyümölcs.
2016. dec. 11. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Megfelelő táőlálkozás mellet (nem csak vitanim!,hanem fehérje,nyomelemek) mellett nincs szükség csodavitaminokra. Szedjél D vitamint,mert az komoly immunerősítő, esetleg C vitamint(de amellé enni kell C vitamin tartalmú élelmiszert is,mert nem szívódik fel) és sportolj valamit, legyél sokat szabad levegőn.
2016. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!