Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1,5 hete iszonyatosan beteg...

1,5 hete iszonyatosan beteg vagyok. Érdemes visszamenni az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Két héttel ezelőtti szerdán kezdődött a láz, időnként csak hőemelkedés, torokfájás, hasmenés, nagyfokú rosszullt, émelygés, el van dugulva az orrom.

Igazából csütörtökig jártam iskolába, bár az előtte lévő két napban, már menni sem bírtam, szülői nyomásra. Gondolom emiatt is van, hogy semmit nem javulok, most köhögök is már, de hasmenésem nincs.

A szüleim szemétkednek és azt mondják benyugtatóznak, hogy tudjak iskolába menni, mert a betegség miatt sokat panaszkodok.


2016. dec. 12. 04:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Pluszban hozzá fáj a fülem is és fel vagyok fázva, csíp a pisilés.
2016. dec. 12. 04:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel már két hete tart és nincs javulás, menj vissza.
2016. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A köhögés miatt mehetnél nyugodtan iskolába,az gyakran még hetekig fenn áll a gyógyulás után,de a fülfájás éa a gyakori vizelési inger már bakteriális fertőzésre utal,amit meg kell mutatni orvosnak. Ha a szüleid mindenáron ragaszkodnak hozzá,hogy menj el iskolába,akkor keresd fel az iskolaorvost.
2016. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma amúgy sincs iskola, csak holnap.

Akkor visszamegyek szerintem.

2016. dec. 12. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!