Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztaltátok már, hogy...

Tapasztaltátok már, hogy gyorsabban gyógyul az ember, ha hasmenéskor nem szed be hasfogót?

Figyelt kérdés
Azt mondják jobb, ha kiürül a szervezetből a dolog. Hosszabb ideje rossz már a gyomrom, aminek több oka is van először vírust szedtem össze utána egy héttel egy antibiotikum csapta szét és mostmár nagyon nehezen bírom és ráadásul nincs már lehetőségem otthon maradni. Nem tudom, hosszabb távon mekkora kárt teszek, ha a probiotikum mellé hasfogót szedek be és mennyivel rövidítené a dolgot, ha hagynám menni a dolgokat maguktól.
2016. dec. 13. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam, szakmai berkekből, hogy jobb kiengedni, ami ki akar jönni. A szervezet így próbálja eltávolítani a nem odavalót.

A folyadék bőséges utánpótlásáról viszont gondoskodni kell.

2016. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!