Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete beteg vagyok. Mit...

2 hete beteg vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szüleimet nem érdekli, azt mondják az idegesség miatt nem alszom. De 2 hete vagyok náthás és kedvetlen. Az ágyból nincs erőm kikelni és lázas vagyok, émelygek. A szüleim nem hiszik el. Volt hasmenésem is, ami tegnap visszatért. Most meg iszonyatosan fáj a mandulám és a torkom, valamint a fülem. Ráz a hideg is és most megint van lázam.

Anya fertőzött össze mindent a házban. Velem kiabálnak, hogy kitalálom, de egyáltalán nem vagyok jobban. Múlt hét pénteken voltam orvosnál, de csak a hasmenésemre adott gyógyszert. Alig tudok aludni, nem vagyok önmagam. Csak teán élek, mert azt bírom meginni. Állandóan szomjazom.


2016. dec. 15. 14:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak ügyelet van. Szerintetek lemehetek?
2016. dec. 15. 14:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendelés és ennyire rosszul vagy, akkor menj le az ügyeletre.
2016. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

milyen teát iszol? mert az se mindegy!! gyógynövényekből készíts magadnak teát cukor nélkül!

köménymagos leves is jót tenne neked.


egyébként anyucit is vidd magaddal, majd az orvos füle hallatára mondja neked, hogy hazudsz még a továbbiakban.

bocsi, hogy ezt mondom, de milyen szülő az ilyen? és az ilyen még képes volt gyereket is csinálni? :(

2016. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is bebeszéltem magamnak. Azt mondják, hogy kitalálom a betegséget. Én is beveszem a hülyeségeiket. Hétfőn le akartam menni, de azt mondták nem kell. Nemhogy jobban, hanem inkább rosszabbul vagyok azóta. Fáj a fejem és lázas vagyok, valamint nagyon erőtlen is. Nem vagyok önmagam.

Tudnak valamit adni rá? Anyáék csak idegesítenek.

2016. dec. 15. 14:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Zöld teát próbálok inni.
2016. dec. 15. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Huh sajnálom, ez azért lelkileg még gondolom komolyan rádob az alapból is szar állapotra. Aggódnod nem kell, de azért csekkold le egy orvossal ha a napokban nem múlik
2016. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zöld teától nem leszel jobban, menj le az orvoshoz, hogy megnézzen, ha már két hete beteg vagy, akkor lehet kell valamilyen gyógyszer.
2016. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!