Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több mint egy hete beteg...

Több mint egy hete beteg vagyok és még mindig nem múlt el. Kórházba nem akarok menni. Van valami ötletetek erre?

Figyelt kérdés

1,5 hete volt először lázam, majd hőemelkedés, torokfájás rosszullét. Körülbelül egy hete megy a hasam is, hányok, émelygek. A mandulm be van gyulladva elég rendesen.A rosszullétektől már alig tudok aludni és pluszban még az is rátesz. Nagyon ideges vagyok attól, hogy nem vagyok jobban.

2 éve volt egy ugyanilyen elhúzódó vírusfertőzésem, arra nem adtak semmit, csak pihenésre ítéltek.

Nagyon szenvedek. Orvoshoz nem megyek, mert nem fekszem be a kórhzba semmi pénzért. A szüleim szerint csak nem akarok iskolába jrni, de a bökkenő az, hogy vizsgaidőszak van és amúgy sem kellene.

Teljesen el fagyok keseredve, segítsetek légyszi!!!


2016. dec. 16. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Kórházba fekvés a te döntésed... az orvos írna fel gyógyszert ami kiöli benned a baktériumokat... ha nem elég erős az imun rendszered, márpedig a példád ezt mutatja, akkor magadtól nem gyógyulsz meg egy könnyen... tudod a penicilin feltalálása előtt halálos betegség volt a téli megfázás...

Te meg most nem mész orvoshoz, mert te vagy a menőgyerek aki nem fekszik kórházba... ilyen tünetekkel nem is feküdnél... kapnál egy antibiotikumot ami 1 hét alatt rendbe tenne azt kész...

2016. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez már rég nem (csak) az eredeti vírusfertőzés, biztos, hogy bakteriálisan felülfertőződött. Menj el szépen az orvoshoz, kapsz gyógyszert és pár nap alatt meggyógyulsz.

A jó hír az, hogy ennyivel még nem küldenek kórházba, csak ha extrém magas a lázat vagy a hányás miatt kiszáradsz.

De ha sokáig húzod az időt, akkor ebből még bármi lehet, rámehet a tüdődre, és akkor tényleg mehetsz a kórházba karácsonyozni.

Röviden: öltözz fel és csattogj el az orvosodhoz.

Jobbulást.

2016. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem akarok elmenni. Ráadául apa is azt hajtogatja, hogy kitalálom, ezért is húzom az időt egy hete. Miért nem hiszik el, hogy beteg vagyok? Nagyon kétségbe vagyok esve. Van itthon megmaradt antibiotikum, lehet beszedem azt.
2016. dec. 16. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a hülyeség fájna üvöltenél...
2016. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mentem le, beszedem azt, hátha elmúlik.

Félek az orvosoktól, nagyon.

2016. dec. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!