Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákra gyanakszom. Szerintetek...

Rákra gyanakszom. Szerintetek lehetséges ezek alapján?

Figyelt kérdés
A tüdőm károsodott mikor egy rosszullét során eszméletlenül hánytam és belélegeztem. Kitisztítottak de mondták nagy az esély innentől bármely tüdőproblémára. Hosszú hónapok óta nagyon csúnyán köhögök majd jött a mellkasi fájdalom. Háziorvosom azt mondta hörgőgyulladás kaptam antibiotikumot meg köhögéscsillapítót 2. napra rá durván megfáztam. Most coldrexet iszok előtte beszedtem persze az antibiotikumot meg a köhögéscsillapítót is de semmi sem javul se a megfázás se a hörgőgyulladás és iszonyatosan köhögök továbbra is. Kimerült gyengének érzem magam nem éreztem így magam más téli megfázásnál most olyan más. Egyik fertőzés jön a másikra és nem jutok ki belőle mint akin átment az úthenger úgy érzem magam. Minden pici apróságtól zihálok fulladok és akkor még fokozódik a köhögés. Lehetséges tüdőrák? Köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 16. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

LEgfeljebb tüdögyulladás lehetne, de inkább csak masszívabb hörghurutra tippelnék.


De egyrészt menj vissza az orvoshoz és töle kéerj tanácsot, másrészt meg figyelj oda, hogy ne fázz meg.

2016. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni.


Ott volt Niki Lauda, a F1 versenyző. Az emlékezetes balesete során közel egy percig ült az égő kocsijában és belélegezte a forró levegőt, károsodott a tüdeje.


Utána még világbajnokságot nyert, ma is vígan él.

2016. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt-e tüdőröntgen ? A hányás belégzése után a tüdőben betokozódhatott a hányás maradványa, ami ugyan hajlamos az elmeszesedésre, de egyben ingerelheti a légutakat is.
2016. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi probléma után nyilván úgy érzed magad, mint a mosott szar, ez egyértelmű. Nem kell mindjárt mást kitalálni, mint ami van.

De orvoshoz miért nem mész vissza?

2016. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek vissza a dokihoz azt mondta az antibiotikumra hogy miután beszedtem még 1 hétig hat. Kivártam és hétfőn megyek vissza. Tüdőröntgrnem ezer éve nem volt.
2016. dec. 17. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!