Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszeres lehet a lábam?

Viszeres lehet a lábam?

Figyelt kérdés
2 eve álló munkat végzek, 1 hónapja kb kék erek látszódnak a lábamon, elég vékony es fehér a borom, de eddig ezek nem latszodtak! Bejekentkeztem orvoshoz, nagyon félek a viszertol meg csak 25 éves vagyok! Néha faj a lábam, hordok kompresszios harisnyát, ha melegben fürdők jobban látszanak az erek, mindennap kenem vadgesztenyés krémmel a lábam! Feljek??

2016. dec. 18. 12:03
 1/4 anonim válasza:
féljé
2016. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy látszanak az ereid, nem visszér. Főleg ha fehér a bőröd. A melegtől az erek tágulnak, még jobban látszanak, ez se csoda.

Olvass utána, mi is a visszér pontosan.

2016. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elég rusnyák

először engem is idegesítettek

pl én egyetemista vagyok, egészségtelenül sokat, gyakran kialvatlanul ülök egy helyben mozgás nélkül főleg durvább időszakokban, ez az érrendszernek, végtagokban a vérkeringésnek nem jó. Eredmény : Pl a lábfejen 2 oldalt van pár rondább hajszálér ami erősebben látszik


Meg 1 mm zsírréteg alig van rajtam, ilyen az alkatom, gy az erek egyfolytában látszanak, kevésbé mint egy olyanon akinek a karjain is van bőven ...


Másrészt hogy erek mennyire látszanak befolyásolják olyanok hogy : Mennyit alszol(ez fontos). Mennyi folyadék van benned. Milyen a hőmérséklet. Mennyit mozogsz


Minek hordasz kompressziós harisnyát?:D Meg vadgesztenyés krém... mi az. Aludj eleget, és mozogj gyakran kész. Álló munkánál vagy elfogadod hogy ez a velejárója, vagy próbálsz reggeli tornát végezni, szünetben guggolni párat, kialudni magad stb..


23f

2016. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Heti 5-6 napot dolgozom 14 órában, a sportolásra sajnos semmi idom sincs :/
2016. dec. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!