Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap vérvételem lesz de...

Holnap vérvételem lesz de rettegek az eredménytől, pánik beteg vagyok és lehet el sem merek menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem égész egy éve kezdődtek a pánikrohamaim. Ehhez kapceolodo kérdésem itt http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__82639..


3. Hoban volt vérképem ami jó volt, leszámítva a gyenge vashiányt amire szedtem vasat... Volt neurologiai szémészeti eeg ekg és sima uh vizsgálatom is..... Mind jó lett. Ez tavasszal volt. Vérnyomásom magas volt erre csak most kaptam gyógyszert, és kezdek jobban lenni, dé rettegek a vérkptől. Mi van ha kijön h rákos vagyok? Vagy h nem működik a vesém? Vagy a májam? Vagy valami komoly gebasz? Ki tudja a koleszterinem hol van a sok ssri től, és mi van hq magas? Ssri től 15 kilót híztam. Kb így hónapja hagytam abba. Félek. A vércukrom éhgyomorra 4.5 és evés után égy órával 5.5-6. Ez utalhat leukémiára?


2016. dec. 18. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a pocsék írásért, de telröl írtam..
2016. dec. 18. 22:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is: nyugi. Én is hipochonder vagyok. Tudom, milyen szar dolog.


Másodszor: nem romlik el ilyen gyorsan a szervezet. Egy jó vérkép nem minden, de azért indikátor arra, hogy komoly nagy bajod valószínűleg most sem lehet. Plusz voltak más vizsgálataid is.


A vérképből egyébként nem derül ki minden, speciel a leukémiára lehetnek utaló jelek. Ha nem működne a májad vagy a veséd, az meg nem a vérképből derülne ki, hanem éreznéd.


Gondolj arra, hogy holnap kapsz megint egy jó vérképet, ami megnyugtat.

2016. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj ne aggodj. A cukrod tökéletes. Csak ügyesen.Jó helyen vagy amúgy is a kórházban egyből segítenek ha baj lenne de nem lesz. Csak keményen.
2016. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok több mint tíz éve, átérzem a problémád. Azt tudom tanácsolni, hogy nyugodj meg, valaki kísérjen el téged, nem lesz semmi baj, ne a rosszra számíts! Esetleg igyál meg egy csésze citromfű teát, ennek nyugtató hatása van, de nem gyógyszer, segít abban, hogy ellazulj kicsit.
2016. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen komoly bajaid lennenek, akkor nem nagyon irogatnal itt. Azt erezned. Besargulnal, nagyon rosszul lennel, gorcsolnel, vagy atszaladna rajtad a viz, vagy nem lenne vizeleted stb... nyugi. Azt eszre veszi az ember, ha komoly baja van, plane egy panikbeteg, aki fokozottan figyeli sajat magat. Egyutt erzek, en is panikbeteg vagyok meg anyukam is, sot a legjobb baratnom is. Nyugi! A koleszterinrol meg annyit, hogy dr Lenkei Gabor videoit nezd meg. Nem birom a pasit, de nagyon jokat mond. :)

A magas koleszterintol az eg vilagon semmi bajod nem lesz.

2016. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!