Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenésem van és fáj a...

Barthafanni kérdése:

Hasmenésem van és fáj a hasam? (Lent) Sürgős

Figyelt kérdés
Tegnap reggel hánytam. Meg hasmenésem is volt az még kicsit van is. A hasam viszont fáj. Elviselhetően inkább kellemetlen de tegnap egész nap ma reggel etem babapiskotat teával utána kicsit megint fáj. Voltam orvosnál . Mondtam neki ezeket meg hogy tegnap lázam is volt egyszer és írt Linex-et Magne b6 ampullába és Tastectan-t. Ezek közül valamelyik hasfájásra jó? Vagy normális hogy fáj esetleg hasmenés miatt vagy vírus? Ellene valamit? Köszönöm!

2016. dec. 19. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Javarészt probiotikumokat írt neked fel, amivel vissza tudod állítani a bélflóráidat, ha azok sérültek egy betegség vagy antibiotikum szedés után. Szedtél mostanában gyógyszert? Ha igen milyet? Esetleg nem lehetséges, hogy valami rosszat ettél ami gyomorrontást okozhatott vagy éltélmérgezést? Ha nem jobb, mindenféleképpen menj vissza az orvoshoz.
2016. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hajnalba hányingerre és hasmenésre keltem. Valszeg előző nap ösze vissza ettem meg sok sütit, de az is lehet hogy vírus. Ha tegnap icit érzem de enyhébben, normális az étvágytalanság?
2016. dec. 19. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!