Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elhúzódó megfázásos vírussal...

Elhúzódó megfázásos vírussal mit csináljak?

Figyelt kérdés

Orvosnál nem voltam, mert a szüleim szigorúak és a hiányzás a gyengéjük, kifordulnak ilyenkor magukból. Azt hiszik csak kitalálom a betegséget, mert orrot csak ritkán fújok, de be van dugulva eléggé.

Hőemelkedés, rossz közérzet, torokfájás, fülfájás, köhögés, izomfájdalom és nagyfokú gyengeség, szédülés van jelen hetek óta. A kezdetén még hánytam is és hasmenésem volt.


2016. dec. 24. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha hetek óta ilyen tüneteid vannak, akkor a lehető legjobb dolog lenne mégis orvoshoz menni, mert ezeket okozhatja más betegség is!!!
2016. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem merek elmenni, mert ha kiderül, hogy egy egyszerű megfázás, tönretesznek. Amikor szóltam nekik, hogy nem vagyok jól, utólag kiderült lázas voltam, teljesen megkattantak, apa nem is beszélt velem egy hétig. Elkezdtek ordibálni, hogy biztos mert szellőztettem, azért lettem beteg, pedig általában rövid ideig szellőztetek. Azt már nem fogják fel, hogy a szellőztetéssel elkerülhetőbb a betegség, főleg, hogy előtte anya volt beteg. Ordibáltak velem és 10 éves bűnöket hoztak fel, hogy mit csináltam gyerekként és mekkora mocsok vagyok most is. Azt hiszik, ha ilyenkor kikészítenek hamarabbb meggyógyulok. Mindig is ezt csinálják, de hogy ne legyünk betegek, azért nem tesznek semmit. Kezet mosni nem is szoktak.

Mi hozhatja ki egy viszonylag normális emberből az állatot, ha beteg a gyerek? Teljesen megkergülnek és csúnyán bánnak velem, napokig nem tudom túltenni magam rajta.

2016. dec. 24. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így elég durva :( nem tudsz titokban elmenni orvoshoz? Háziorvosi vizsgálathoz nem kell szülő. Ha valóban ennyire kifordulnak önmagukból emiatt, akkor ezeket a dolgokat ne oszd meg velük. Menj el egyedül, nem fogják megtudni. Mondd azt hogy találkozol egy barátnőddel vagy valami. Aztán ha kapnál valami gyógyszert akkor azt is rejtsd el és úgy szedd be.

A szellőztetéstől nem lesz semmi baja az embernek, a betegségeket a vírusok és baktériumok okozzák.

2016. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az lesz, ha nem múlik el a jarácsony alatt.

Anyám másik mániája az, hogy ott akarom hagyni az iskolát, ha beteg vagyok. Most is szóltam, hogy vegyünk gyógyszert erre bebolondult, hogy én ott akarom hagyni a sulit. Van problémájuk az biztos, csak én iszom meg a levét. A saját egészségüket is lesz.rják egyébként, szóval nem újdonság. Nagyon sok gonoszságra képesek ilyenkor, mintha embert ölnék, akkora bűnnek tekintik.

Nem vicc, nagyon kivagyok miattuk, hogy ezt csinálják. Attól, hogy keveset fújom az orrom, még lehetek lázas, de ez nem jut el hozzájuk. Ráadásul anya ovónő mégis ennyire visszamaradott.

2016. dec. 24. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!