Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ausztráliába szeretnék költözn...

Ausztráliába szeretnék költözni, szerintetek sikerülni fog?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, kéttannyelvü iskolába fogok menni, ahol az angol nyomatni fogom. A diákmunkabol is ki kell majd addig ra gyujteni 2-3milliot. Én arra gondoltam hogy mérnök lennék, de nem biztos, Szoval az lenne a kerdesem hozzatok hogy letudnatok nekem irni a hianyszakmakat? Kerlekl titeket ne mondjatok , hogy google-n nezd utanna mert mar utanna neztem, de csak a mernokot Meg az orvost lattam, pedig van több is. (Ha el akar majd valaki veszek I, probalkozzon, telibe fogom szarni, senki sem fog tudni lebeszelni, ezt csak Azert mondom, mert rengeteg kerdesnel lattam hogy mondja like az emberek a lerdezonek hogy o milyen hulye Meg hogy ugy sem fog sikerülni, nagyon szemetek tudnak lenni, milyen mar az hogy valamit az almairol lebeszelnek le, mert nekem ez az almom)

Szoval: -felsöfoku, min közep foul angol nyelvvizsga

-Valamilyen hianyszakma

-elegendöpenz

Mondtam mar hogy sikerülni fog, de minden nap azon aggodok, de mi lesz ha nem :(

Kerlek azt de mondjatok hogy fiatal vagy hagyjad. Ha nem fog itt segiteni semmi, nyaron megyek az AusztrálNagykovetsegre.



2016. dec. 30. 00:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj ez a billentyuzet, bocsanat a helyesirasert :D xd
2016. dec. 30. 00:03
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

14 évesen inkább aludj éjfélkor, mint az egeszség, betegség kategóriába ilyet írni.

Plusz a hiányszakmák listája, folyamatosan változik ami most hiány az nem biztos, hogy az lesz 10 év múlva. Az ausztrál követség meg ilyen ügyekkel nem foglalkozik.

2016. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Illik a betegségek rovatba.

Ez egy mánia nálad.

Kezeltesd!

2017. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szép álom. Remélem sikerül megvalósítanod. Szurkolok! :)

(Ha rendes válaszokat szeretnél kapni,írd le helyesírási hibál nélkül még egyszer,és rakd másik kategóriába.)

2017. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia, én is gondolkoztam már ezen, Ausztrália valóban tökéletes választás lenne.

Én azt tanácsolom, hogy valahogyan felejtsd el azt, hogy aggódsz amiatt, hogy lehet nem sikerül. Ez fontos mert ez gátol a megvalósításban, soha nem szabad semmire rágörcsölnöd. Olyan mintha vizet markolnál, minél szorosabbra zárod az ujjaidat annál több víz préselődik ki az ujjaid közül. Csak formálj a kezeddel egy tálkát és a víz benne marad. Remélem érthető.

A másik, mindig csak kisebb célokat tűzz ki magad elé, Ausztráliára ne gondolj minden nap. Frusztrációt okozhat. Inkább szakíts időt az angol tanulására. Célozd meg a középfokút, utána a felsőfokút.

Próbálj jól tanulni és bekerülni egyetemre.

Ami a legfontosabb ne pánikolaj ha valami elsőre, vagy másodjára, esetleg harmadjára sem sikerül. Fogadd el, hogy a kudarc is az élet része, majd emelkedj túl ezen és menj neki negyedjére is.

Kis lépésekben haladj. Türelem is kell hozzá. Akár 1-2 meditációs gyakorlatot is megtanulhatsz.

Ami a legfontosabb ne görcsölj rá, ha valami nem sikerül ne törj össze, hanem próbáld meg újra.

(Írnál privátot, hogy miként mennék a nagykövetségre?)

2017. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kettőnek a válaszokat. :)
2017. jan. 6. 13:47
 7/7 anonim válasza:
48%
Te még magyarul sem tudsz helyesen, nem hogy angolul. Inkább azt nyomasd ezerrel!
2017. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!