Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a bulitol van ez a betegseg?

Ez a bulitol van ez a betegseg?

Figyelt kérdés
Mar december 4. Ota faj a torkom nagyon es kohogok, bevan dugulva az orrom, mindig mikor kezdtem helyrejonni volt egy nagy buli es sajnos mindig visszaestem es tegnap is eleg kemeny buli volt, es drogoztam is. Es most nagyon durva torokfajasom van. Ez a drogtol vagy a bulitol van? Mert ha igen akkot szilveszter utan egy jo darabig leallok a bulival. A drogellenes valaszok kimeljenek

2016. dec. 30. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy vírus, bármikor és bárhol elkaphattad volna
2016. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es 1 honapig tart?
2016. dec. 30. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Vírus vagy megfázás. Nyilván ha kemény a buli és hülyeségeket csinálsz mondjuk egész éjszaka ordibálsz meg pucéran fürdesz a Dunában akkor nehezebben fogsz helyrejönni. A drog meg alapba nem jó dolog tudod. Mondjuk engem nem érdekel.
2016. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szervezeted éppen legyőzte volna a betegséget, te meg jól legyengítetted a droggal meg a piálással szóval visszaestél. El lehet ezt húzni sokáig is.
2016. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!