Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez ha nem vakbélgyull...

Mi lehet ez ha nem vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Az egész múlt hét csütörtökön kezdődött. Elkezdett fájni a gyomrom környékén és hőemelkedésem volt. Másnap már csak a gyomrom fájt, majd harmadnap az alhasam jobb oldalánál kezdett el fájni és ez így tart már egy hete. Orvosnál voltam, azt mondta nem vakbélgyulladás. Többet nem mondott hogy mi lehet a bajom, hova mehetnék el vele. A fájdalom nem elviselhetetlen, inkább irritáló hogy egyszer-egyszer beleszúr. Nő vagyok és esetleg gondolkodtam rajta hogy nőgyógyászati probléma. Nemtudom számít e, de nincsen hasmenésem, se székrekedésm.
2016. dec. 31. 17:11
 1/2 anonim válasza:
Másik orvoshoz kell menni. Sok minden lehet... Ne kockáztass!
2016. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hasonló volt nekem is tavaly. Mikor vakbélgyulladást mondunk, valójában a féregnyúlvány gyulladásra gondolunk. Sanszos, hogy a vakbeled, nem pedig a féregnyúlványod gyulladt egy kicsit be.


Nekem pár nap után elmúlt. Eleve, ha napokig így vagy, tuti nem a féregnyúlványod, mert már perforálódott volna és meghaltál volna, de legalább elviselhetetlenek lennének a fájdalmaid.


Menj azért orvoshoz, egy ultrahang nem árt. Nekem anno semmit nem mutatott ki, semmi gyógyszer nem kellett, elmúlt.


De tényleg nem éri meg kockáztatni.

2016. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!