Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi műtét utáni összenovesek...

Hasi műtét utáni összenovesek fajdalmait hogy lehet enyhíteni? Lehetseges ha olyat eszek, hogy jobban fáj?

Figyelt kérdés
Pár honapja volt egy hasi műtétem és azota azon az oldalon mindig fáj a hasam , sokszor vissza mentem már a dokihoz és nem találtak semmit és mondta h összenövesek fájhatnak , de mikor lesz ez már jobb? Időnként jobb aztan megin rossz és elegem van már :(

2017. jan. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mezei fájdalomcsillapítókat megpróbálhatsz, de az összenövések nem múlnak el soha. Van olyan akinél egy újabb műtét kell, hogy szétválasszák a beleket.
2017. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a doki azt mondta amig csak fáj addig nem kell amíg nincs komolyabb baj mint pl belelzarodas
2017. jan. 2. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány hónapja volt pontosan a műtét? Mert ha 2-3 akkor szerintem még elmúlhat valamikor, vagyis ha mondjuk egy epeműtétet nézünk nekem lassa 2 hónapja volt de még szoktam érezni a helyét néha és ez elvileg normális
2017. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8 hónapja petefeszek ciszatat vettek ki, de nem a seb fej hanem feljebb a beleim :/ puffadnak azon az oldalon ahol mutottek
2017. jan. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!