Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemi betegség jelei? Vagy mi...

Nemi betegség jelei? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Megszakításosan "védekeztünk", utána 10 nap múlva megjött. Elmúlt és utána valami nem stimmelt. Elkezdtek fájni a melleim, balról kisebb nyomást érzek a petefészeknél, sűrű és sok fehér folyásom van, inkább savas, gyomorsavam is minden nap van..

Félek valami nemi betegséget kaptam el.. esetleg tudtok mondani valamit hogy ezek mely betegségre utalhatnak? Köszönöm.


2017. jan. 4. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Igen tudunk segíteni itt mindannyian. Komplett diagnózis kaphatsz itt.....

Sok itt az önkéntes "orvos". Meglásdd!

2017. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az nem de az unatkozó ember biztos mint te, ha már erre a kommentre pazaroltad az időd. Talán ha kedvesebb ember lennél, nem egyedül unatkoznál otthon.
2017. jan. 4. 00:57
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Pedig 21 évesen lehetne annyi eszed, hogyha egészségügyi problémád van orvoshoz fordulj és ne ismeretlenekhez.
2017. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Neked pedig minimum annyi hogy illedelmes is lehetnel. szerinted nem szeretnék orvoshoz fordulni? Jaj dehogy is nem! Elvégre velem történik ez! De nem jó a taj kártyam nem fogadnak el!
2017. jan. 4. 01:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

5000 forint körül van a TB egy hónapra, szóval ez elég gyenge érv, ha az egészségedről van szó. Fizesd be, vagy menj el az SZTK-ba és ellátnak (kell fizetned, amennyiben nem sürgősségi ellátást kapsz). Ha meg a kártyád problémás, akkor ajánlom a Teve utcai központot, ahol pikk-pakk megjavítják. :)

Igaza van az előttem szólóknak, innen senki nem tud távdiagnosztizálni téged. :)

Jobbulást. :)


(Egyébként terhes is lehetsz, érdemes lenne venned egy tesztet, kb. 700 ft.)

2017. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elég esélyes a terhesség... :/

20N

2017. jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz magánorvoshoz is. 21 évesen ennyi eszed lehetne már, hogy ismered a lehetőségeket és teszel is érte. Gusztustalan, hogy ide feltálalod magad és a nyavalyáidat, amikor ezt egy ORVOSNAK kellene elmondanod!
2017. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hadd találjam ki. "Barátság extrákkal" (utálom ezt a kifejezést)


Ha a nemi betegséget felhoztad valószínű valami ismeretlen sráccal voltál együtt. Tudok gratulálni, és ez esetben nem érzek semmit.

Na mindegy, azt javaslom menj el orvoshoz, és vizsgáltad meg magad. Lehet hogy bestresszeltél és amiatt van, fene tudja. Vagy durva volt a 100 forintos menet.


(Mennyi ribi van, istenem.) sajnálom hangosan gondolkodtam.

2017. jan. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Carragher_x ***** válasza:
Nem tudom értelmezni, hogy mi az a "nem jó" taj kártya. Mitől nem jó? Amennyiben van magyarországi lakhelyed és nem vagy egy másik országban biztosított, akkor a taj kártyád érvényes és térítés nélkül el fognak látni. Szóval menj el orvoshoz!
2017. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A barátommal voltam együtt! Attól még tudtommal nem vagyok ribi!

Először csináltam védekezés nélkül! Azért gondoltam betegségre. Mindenkepp orvoshoz fordulok...

Köszönöm szépen a hideget meleget....

2017. jan. 4. 03:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!