Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Felfazas vagy más?

Ez mi lehet? Felfazas vagy más?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett csípni ha pisiles ami elégge fájt mostmar az csak nagyon gyengén van jelen. De most éjjel elkezdett fájni a jobb oldalam és fáj az alhasam is. Mitől lehet ez? Felfazasra tegnap bevettem tozegafonyas bogyót lehet annak a mellekhatasa?
2017. jan. 7. 11:48
 1/3 anonim válasza:

szia! sajnos én már több mint kéthónapja szenvedek felfázással.

ha csíp a vizeleted az minden bizonnyal annak a tünete. nem kell gyakrabban pisilned? az alhasi fájdalom az a felfázástól lesz szerintem, a tőzegáfonyától nem kéne hogy bajod legyen :)

2017. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! De igen sokkal sűrűbben kell pisilni mennem mint általában :(
2017. jan. 7. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is felfázhattál. A tőzegáfonya kapszulla az jó rá. De kamillateát is igyál sokat mert az fertőtlenit és gyulladás csökkentő. Ha pár nap múlva nem lennél jobban fordulj orvoshoz
2017. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!