Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó hasmenés, volt akinek...

Állandó hasmenés, volt akinek kiderült mi okozza és meg is gyógyult?

Figyelt kérdés

Gondolom örökletes,egyébként is egész eddigi életemben megvolt a napi 2-3... Apának,papának is a kelés utáni meg az indulás előtti alap,ahogy nekem is. Aztán napközben még egy-kettő... Ezzel nem is volt gond,ilyen fajták vagyunk.


Hosszú ido alatt viszont elfogadhatatlan mértékig fajultak a dolgok. Napi hat-nyolc(esetleg több),olykor puding szerű,olykor teljesen híg-vizes,mostanra állandóan fáj,szo szerint érzem és hallom a beleimet. Sokszor kevés,olykor csíp olykor nem. Színe,szaga állaga rendszerint változó. Stresszhelyzetben menthetetlen. A vörösbor néha segített,már az se mindig. Fél év alatt egyszer volt normális székletem egy liter minőségi vörösbor megivása után másnap... Többször leteszteltem,nem tudom hogyan lehetséges de volt hogy a kanál lenmag tiz perc után átvándorolt rajtam... Meg úgy általában mindennek elég max fél óra. El sem hiszik nekem pedig látom hogy nem az elozo napi kaja jön ki... Néha már azt gondolom össz vissz fél méteres belrendszerrel áldott meg az isten. Ellehetetleníti az életem,órák közben kell kirohangálni,sok ezer forint megy el nedves törlőkendőre mert a papír nem elég... Érettségi ,szalagavato előtt fenomenális. Már.alig várom hogy a menyasszonyi ruhámban öt percenként fosni kelljen. Pelenkát húzok szerintem...


Most voltam háziorvosnál,csodákat nem várok,a fél életem rendelőkben töltöttem(más okokból kifolyólag).


Van-e itt olyan akinek kiderült mi okozza a gondot és ki is kezelték? Van-e remény számomra?

Diéta,semmi nem vált be. Várom a csodát.


2017. jan. 9. 11:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,kusza lett,telefon... Ezt is wc-n csücsülve írtam amúgy. Nem is kell majd nekem lakás,egy wc fülkében fogom leélni az életemet. :)
2017. jan. 9. 11:23
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekesség,a széntabletta (hat darab beszedése után is,de mindegy hány) nem hogy segít,mégjobbam fosok tőle,sőt akkor a legrotyogosabbakat. :))) Nem ismerek magamon kívül mást akire így hatna.
2017. jan. 9. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gasztroenterológushoz menj el, a háziorvos nem tanult ilyet és nem is ért hozzá, le sz.r az ilyen problémákkal. Lehet, hogy simán érzékeny vagy vmire, nem tudod megemészteni, de te mégis eszed, mert nem tudsz róla.
2017. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Adott beutalót vizsgálatra. Mint mondtam,a diéta sem segitett. Akármit eszek vagy nem eszek megy a hasam.
2017. jan. 9. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyesével kipróbáltál mindent?
2017. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Liszt, tejtermék elhagyást is próbáltad több hónapra? Mert kb ennyi idő kell a kiürüléshez. Ezen kívül lehetsz érzékeny még vmi tartósítószerre is amit mindenbe tesznek vagy lehet a beleid nem működnek jól. Ilyen normaflore féle dolgot próbáltál már szedni? Amúgy ma már kb mindenre van orvosság így remény is :)
2017. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!