Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek igazolt Candida-fertőzé...

Akinek igazolt Candida-fertőzése van-/volt, tapasztalt erős teltségérzetet, gyakori büfögést étkezés után?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálam voltak ezek is, puffadás is (evés után akkora lett a hasam, mintha terhes lennék), gázosodás is, fáradékonyság, ingerlékenység, bőr-és körömgomba, viszketés, stb.
2017. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És sikerült kigyógyulnod? ha igen hogyan és mennyi ideig tartott a felépülés?
2017. jan. 9. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem reflux okozott ilyen tüneteket.
2017. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nálam is volt reflux, de kiderült, hogy az csak melléktünete volt a Candidának. Arra Betainet szedtem (nem elírás, tényleg gyomorsavat, mert a közhiedelemmel ellentétben legtöbbször nem a sok, hanem a túl kevés gyomorsav okoz refluxot, és nálam így volt). Sok mindennel próbálkoztam, hosszú küzdelem volt ez (úgy másfél év). Nekem Eric Bakker tanácsai segítettek nagyon sokat. Itt lehet őt meghallgatni: https://www.youtube.com/user/CandidaCrusher

Szigorú MEVY diétát tartottam (csak húst, tojást, zöldséget, joghurtot ettem) hónapokig, elkezdtem sportolni is, és igyekeztem a dolog lelki oldalával is foglalkozni, pl. rendezni a kapcsolatomat édesanyámmal, szerintem ez is fontos volt a gyógyuláshoz. A szerek közül, amiket szedtem, talán a Biotinnak éreztem leginkább jó hatását. Magyar könyvek közül László Mária könyvét érdemes elolvasni, bár néhány ponton ellentmond Ericnek, ezekben én inkább E.B.-re hallgattam. Szerintem a következetesség és a türelem a gyógyulás kulcsa.

2017. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, többnyire én is nyugati információkból lettem okosabb, a magyar orvosoknak eszükbe sem jutott hogy ez lehet a bajom, pedig rengeteget költöttem magándokikra. Nekem Dr Josh Axe és Christa Orrechio tanácsai voltak eddig hasznosnak, illetve Eric Bakker-t már előtte is hallgattam sokat. Ők hárman sokkal átfogóbb képet adtak erről a betegségről mint bármelyik magyar orvos.
2017. jan. 13. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!