Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt orvos, vagy orvostanha...

Van itt orvos, vagy orvostanhallgató, akinek írhatnék kérdéseimmel kapcsolatban privátban? Egy betegség miatt.

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2017. jan. 11. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írod itt? Így se tudná senki, hogy ki vagy...
2017. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orvos vagy , esetleg tanhallgató?
2017. jan. 12. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kb. 23 éves koromig nagyon aktív életet éltem: sportoltam, jöttem mentem. De 4-5 éve éreztem, hogy a lábaimba valami nem jó. Cipőviselési problémákkal kezdődött, ugyanis mindegyikbe fájt a lábam. Már nem csak a futás nem ment olyan jól, hanem a gyaloglás sem. Kellemetlen. most pedig ott tartok, hogy a derekam annyira fáj és a medencém, hogy szörnyű kínlódásom van.


Hagyományos lúdtalpbetétet javasoltak, nem jó. Ortopéd cipő, nem jó. De van harántsüllyedésem. Nemsoká megyek egy másik orvoshoz. Van erre megoldás??????

2017. jan. 13. 09:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy esetleg gericsérved van, a lágyéki, keresztcsonti részen amely lesugárzik a lábadba. Nézesd meg! :)
2017. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok. Egyre jobban gyanakszom erre. Utàna jàrok. Köszi a vàlaszt.
2017. jan. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!