Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak ez a tünet, sárga ragacso...

Csak ez a tünet, sárga ragacsos orrváladék. Nektek erre mi volt a megoldásotok?

Figyelt kérdés
Nyomom az orrspray-t, forró teát, C-vitamint, mozgok is eleget, tehát naponta izzadok is. Ennek ellenére nem múlik. Mit javasoltok?
2017. jan. 11. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Infralámpa és inhalálás. Melegíteni az orrot, melléküregeket,hogy a bennük besűrűsödött váladék felhiguljon és ki tudjon ürülni. Vegyél a patikában Diapulmon cseppeket,abból tegyél 15-20 cseppett forróvízbe és 8-10 percig inhalálj vele. Utána fújd ki alaposan az orrodat és nyomj bele orrsprayt. Ezt naponta 4-5x ismételd meg. Valamint vegyél hurutoldót (pl. ACC 200) ,mert az nem csak az alsó légutakban lévő váladékot oldja,higítja,hanem az orrban lévőt is.
2017. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper vagy! Köszi a tanácsokat!
2017. jan. 11. 09:30
 3/4 Scrap ***** válasza:

A Diapulmon-t csak napi egyszeri inhalálásra javasolja a betegtájékoztató. Én is épp azt használom. Egy hónapja szenvedek betegséggel, először a hallásom csökkent bal oldalon, ezt orrspray-vel 3 nap alatt megoldottam, a következő napon lett egy tüszős mandulagyulladásom, ezt egy antibiotikum kúrával kivégeztük, de azóta is folyamatosan taknyos vagyok és köhögök.


- Diapulmon kamillavirág forrázatba csöpögtetve.

- Sok vöröshagyma, fokhagyma fogyasztás.

- Nasivin orrspray.

- Folyamatos párásítás, mert borzalmas ilyenkor a száraz levegőt szívni.


Én ezekkel próbálkozom, máskor bevált. Hozzáteszem, hogy ez csak egy utókezelés.


Bízom benne, hogy a kérdés felvetése óta meggyógyultál!

2018. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!
2018. márc. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!