Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos vagyok? Leukémia, vagy...

Rákos vagyok? Leukémia, vagy agydaganat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves vagyok, és mostanában sokszor fáj a fejem. Hetente akár 2-szer is, és ez megy több, mint fél éve. Erős fejfájásom azonban nagyon ritkán van, maximum többhavonta egyszer, tehát az erős fejfájás nálam kifejezetten ritka. Amikor fáj a fejem, akkor többnyire csak kicsit fáj,viszont több helyen szokott, nem lokalizálható egy adott pontra. Gyógyszer hatására elmúlik. Mostanában gyakran, naponta van fülzúgásom is. Szemüveges vagyok, de nincs változás, nem rég voltam kontrollon. A fejfájást egy kisebb fájdalomcsillapítóval is tudom kezelni, elég bevenni egy kisméretűt és hamarosan megszűnik. Ezen kívül esténként mintha fáradt lennék vagy mintha kicsit alkoholt ittam volna, úgy látok. Nem szédülök, tehát nem forog velem a világ vagy ilyesmi, nincs látáskiesésem sem. Probléma még, hogy nagyon egyszerű szavak nem jutnak eszembe, amiknek kéne, illetve néha úgy beszélek, mint egy részeg, holott nem vagyok az, illetve aluszékony vagy, bárhol képes lennék elszunyókálni, nagyon fárat vagyok. Nem tudom, hogy fontos-e, de egyszer teljesen józanul és kipihenten küldtem valakinek egy sms-t, amire nem is emlékszem, és bár az sms szövege értelmes volt, de abban a helyzetben semmi ok nem volt rá, semmi értelmet nem nyert. Ritkán reggelenként kisebb hányingerem van, de ez is gyengének mondható. Egyéb tünetem nincs, a fejfájás egyébként időben is változó, hol este, hol délután, hol reggel, de az közös hogy nem mindig egy pontban, és ahogy írtam, nem mondható erősnek egyáltalán. Félek, hogy agydaganat lehet. Szerintetek?
2017. jan. 14. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el és vizsgáltasd ki magad.

Ha nem találnak semmit, akkor szerintem valami mentális katyvasz van. Az agy egy nagyon komplex szerkezet, simán gyárthat neked tüneteket, jelezvén, hogy valami nincs rendben.


Én ennyit tudok tanàcsolni.:)

Jobbulást!

2017. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leggyakoribb oka a fejfájásnak a dehidratáció, a kialvatlanság és a stressz.

Szóval győzőgyj meg róla hogy legalább nap 2-3 l vizet iszol (ha sárga a vizeleted akkor dehidratált vagy, szóval akkor jó ha átlátszó), és aludj legalább 8 órát naponta. Valamit próbálj nem stresszelni :) (tudom, könnyű mondani)


Ezenkívül menny el orvoshoz, és mond meg neki mi a probléma, nem kell egyből a legroszabbra gondolni, ha az interneten keresgélsz akkor szinte mindig azt írja ki hogy rákos vagy, mivel a ráknak nagyon sokféle tünete van, így ha ezt elhiszed, előfordulhat hogy beképzelsz olyan tüneteket is amikről csak azért tudsz mert olvastál. (ezt saját tapasztalatból mondom)

2017. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ká L válasza:
"Iszol te eleget???"
2017. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!