Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő torokgyulladás,...

Visszatérő torokgyulladás, torok fájás, fehér nyelv, mitől lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 16. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilye, december eleje óta szenvedek vele.

Különböző válogatott vírusok az okai.

Szedtél rá antibiotikumot, mert lehet felülfertőződött?

Igyál nagyon sokat!

2017. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már többször voltam gégészeten,belenéztek a torkomba,ecsetelték,kaptam gyógyszert,mégsincs javulás.Állandóan vörös a torkom és randa fehér a nyelvem.Tudsz képet mutatni a torkodról?
2017. jan. 16. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi csak most értem ide, de a torkom majdhogynem rosszabb. A képek nem a legjobbak egyszerűen nem tudom a torkomatvfébyképezni.

Nekem is ilyen a nyelvem:

[link]

[link]


Nekem a fülem is fáj néha a torokfájás miatt. 3 napja nyelni sem tudok, éjjel nem alszom miatta.

2017. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Néztem a képeket,nem tünik olyan vészesnek a torkod,a manduláid sincsenek megduzzadva.De el kéne menni a gégészetre,jobb ha orvos is látja.Lehet hogy antibiotikum kell.Sajnos a képek valóban nem túl jók,fényképezővel csinálj a micro állásban(virág ikon)és vakuzz a torkodba.Nyisd nagyra a torkod,mint ásításkor.Hány éves vagy?A manduláidat nem kellene kivetetni?

Nekem változatlanul fáj és piros a torkom,a nyelven mindig lepedékes.Csináltam egész közeli képet,az én torkom most ilyen:

[link]

2017. jan. 20. 06:32
 6/8 anonim ***** válasza:
A képen nem látszik, hogy milyen, de nagyon fáj. Az éjjel nem aludtam semmit, mert annyira fájt, se tea, se sós víz, szopogató nem használt. Nem tudtam nyelni sem. Egyre rosszabb lesz. Bízom benne, hogy elmúlik előbb-utóbb. Legszívesebben én is kivetetném, de nem hiszem, hogy szükséges.
2017. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csinálj még képeket,talán valamelyik jobban sikerül.
2017. jan. 20. 08:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Gargalizálj kamilla teával,hátha segít...és remélem elmentél a gégészetre is.
2017. jan. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!