Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tart az influenza?

Meddig tart az influenza?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beoltva ellene ma a 3. nap h rosszul vagyok.

-láz(38,5°)

-pici köhögés

-ég a szemem

-fejfájás

Még annyi lenne h a zsepkendő nagyon kidörzsöli az orromat,tudtok valami "puhábbat"?

-Köszi ha valaszolsz! :)



2017. jan. 16. 16:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem a náthát/orrdugulást!
2017. jan. 16. 16:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is,csak a fejem nem fáj. Illetve nekem az orrüregrm is fáj ha szuszogok. Ha holnapra nem megy le a lázad,menj orvoshoz,ahogy én is teszem ha nem leszek jobban.
2017. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a "puhább zsepi"= babapopsitörlő kendő
2017. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem minél hamarabb elmúlik neked,és nekem is😕😘
2017. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon köszi(utolsó). Jobbulást!

A törlőkendőre gondoltam,köszi!

2017. jan. 16. 16:32
 6/6 Bubachangh ***** válasza:
Nos, ha valakit megnyugtat én 6 napig csak feküdni tudtam, pedig nem volt lázam, csak egyszerűen úgy éreztem magam mint akit agyonvertek... Utána 2 nap orrfújás, majd piros orr, amit immáron negyedik napja kenek neogranormonnal. Mára berekedtem... Beszedtem egy levél augmentin duót, de néha még mindig gyengének érzem magam. Papírzsepi helyett rongyzsebkendőt kell használni, az nem dörzsöli ki.De, ha már érzed az égésszerű érzést akkor pici langyos vízzel mosogatni és minél hamarabb zsíros krémmel (nívea, neogranormon) kenni estére jó vastagon. Macera, mert minden orrfújás után meg kéne ismételni... Jobbulást mindenkinek! :)
2017. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!