Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Múlt heten szerdán műtöttek....

Múlt heten szerdán műtöttek. Ki vettek a jobb oldali petefeszkemet. Méhen kívüli terhes voltam. Es az a gondom hogy az ingerek meg szűntek azóta a pisilni kell azt nem érzem a vécézés csak kupal megy. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg haza sem engednek a kórházból, amíg nem tudsz normálisan székelni. A táplálkozásra nagyon oda kell figyelni.

Szerintem mindenképpen menj vissza az orvoshoz még a 6 hetes kontroll előtt, mert ez így nagyon nem jó.

Mit mondtak, amikor hazaengedtek? Biztosan mondtak valamit a pisilési ingerre is.

2017. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki húztak a csövet es montak mehet haza. Azt montak üljek a WC es menni fog. Hat azóta sem megy. 2 nap múlva megyek a varrat szedés miatt
2017. jan. 17. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez fura. Azért mifelénk nem így működik. Én figyeltem, hogy miket kaptunk ott enni. Először csak pépeset lehetett, hogy tudjunk menni wc-re. Amikor hazamentem, akkor is figyeltem, hogy miket eszem, hogy ne legyen megterhelő. Pl. nem lehetett sok zöldséget, banánt, narancsot.

Nálunk be kellett jelenti, ha sikerült nagy wc-zni és addig nem is engedtek haza senkit, amíg az nem ment.

Szóval a nagywc-zés szerintem menne úgy is neked, ha odafigyelnél az étkezésre.

De a pisilésre mindenképpen kérdezz rá a dokinál, ha mész varratszedésre. Az nagyon nem jó, hogy nem érzed a pisilési ingert. Lehet, hogy valamit megsértett a katéter.

Ne hagyd magad lerázni, kérdezz meg mindent, amit tudni szeretnél.

2017. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!