Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettem egy gyros tálat és...

Ettem egy gyros tálat és azóta 2x volt hasmenésem?

Figyelt kérdés

Szerintetek romlott volt a kaja? Vagy mitől lehet? Azóta hányingerem van és megy a hasam.


Ez kb meddig tart?


2017. jan. 17. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínű az volt, ha nem vagy allergiás egyik összetevőjére se. Ha diétázol 1-2 nap alatt átmegy. Csak igyál sokat.
2017. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mire lehetek allergiás gyros tálnál? Csak mostanában néha hasmenésem van, de elmentem kivizsgáltatni, hogy nincs -e komolyabb baj, és nincsen.

Gyros-ban miylen érzékenység lehet? Laktózérzékeny már vagyok egyébként és ezért szószokat soha nem kérek.


Lehet még akár, hogy a húsra vagyok allergiás? Vagy hagymára?

2017. jan. 17. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyros a legveszélyesebb kaja. Sokszor felhasználják a több napig el nem fogyott húst is. Én már megjártam vele. Hónapokig nem jöttem rendbe egy jó gyros után. Azóta nem eszem.
2017. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet már nem volt friss a hús, de én pl a gyros fűszereit nem bírom, nekem hányingerem lesz tőle.
2017. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na túléltem semmi nem volt csak gyomorrontás de most tuti leálltam a gyros-al
2017. jan. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!