Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cérnagiliszta, mit csináljak?

Cérnagiliszta, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan visszatérő fertőzésem a cérnagiliszta.Kollégista vagyok,természetesen nem ülök rá a wc-re,meg kezet is mosok stb.,de a kollégiumban nincsenek meg az alapvető higiéniás körülmények és folyton elkapom.Fokhagymával gyorsan elmúlik nekem.Egész nyári szünetben otthon voltam és ott nem volt ilyen problémám.
2017. jan. 18. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilen gondokkal orvoshoz kell menni, ott kapsz normális gyógyszert.
2017. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlik el a fokhagymával. Példa rá, hogy visszatérő a gondod. Menj dokihoz és ad olyan tablettát, amivel véglegesen kiirthatod a férgeket.
2017. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kollégiumban hogy van megoldva a közös használatú helyiségek, kilincsek stb. tisztítása. Elsősorban ott kellene körülnézni.
2017. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Állat nincs a környezetedben? Inkább állatoktól lehet fertőződni. A többieknek is van? Ez könnyen gyógyítható pár szem gyógyszerrel.
2017. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 22:45

A cérnagiliszta csak emberről emberre terjed.

2017. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!