Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbél "szivárgással" mit...

Vastagbél "szivárgással" mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy aranyér miatt történik.

Ez a probléma már jó ideje fennáll.

Higiéniai problémákat nem okoz, az életminőségem nem rosszabb tőle, csak egész egyszerűen kellemetlen.


Van, amikor érzem, hogy ki kellene törölnöm.Pedig előző nagydologkor jól kitöröltem.

Amikor "szivárgás" után kitörlöm, akkor bizony olyan lesz a WC papír.

Nem vastagon, csak éppen,hogy megszínezi a papírt.De, sok esetben véres is.



2017. jan. 21. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérezgetés aranyér problémára utal, ha ez igazolódik, akkor ez lehet a szívárgás oka is, mert a záróizom nem tud erősen zárni..
2017. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el egy orvoshoz!
2017. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegyél oda egy vattadarabot, vagy eü betétet. A méreteit kitapasztalod.

A székelés után pedig tusold le a feneked.

2017. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Nekem is voltak hasonló problémáim, habár szivárgás nem volt, csak azt éreztem, hogy mintha mindig maradna bennem valami, ami bármikor kijöhet. Kívül is volt egy csomószerűség, ami miatt állandóan azt hittem, hogy nem tudom normálisan tisztán tartani. Elmentem dokihoz, 10 perces műtéttel megoldotta a fő problémát...
2017. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!