Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy vegyem rá szüleimet hogy...

Hogy vegyem rá szüleimet hogy elengedjenek orvoshoz?

Figyelt kérdés

1 hete fájt a torkom, de anyumék nem engedték, hogy orvoshoz menjek. Aztán valahogy sikerült rávenni őket és szerdán elmentem. Írt is fel az orvos gyógyszert, de nem volt pénzünk kiváltani. Tegnap arra keltem nagyon fáj a mandulám, begyulladt és a fülem is fájt. Szüleim viszont nem engednek orvoshoz. Anyám lecseszett, hogy szedjem magam össze és szedjek Strepsilst, vigyek holnap a suliba is és majd jobban leszek. Mindezt azért hogy ne hiányozzak sokat. Pedig eddig a tanévben 2× ha voltam beteg..Ez a tavalyihoz képest rekord..

Szerintetek elmenjek orvoshoz a mandulámmal? Ha igen, akkor hogy vegyem rá szüleimet?



2017. jan. 22. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minek mennél újra, ugyanazt írná fel, amit nem váltottatok ki, gondolom még megvan a recept. Füled miatt viszont elmehetsz fülészetre, de lehet ott is gyógyszert írnak fel.

Ha olyan csúnya a mandulád, hogy gyógyszer kell rá, akkor strepsils nem sokat ér, sőt ha már a füledre is ráment, akkor mielőbb kezelni kellene, mert a végén még felszúrják.

2017. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. jan. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!