Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Súlyos beteg a lányom? Megkele...

Súlyos beteg a lányom? Megkelene ijjednem?

Figyelt kérdés
Nemsokára 15 éves a lányom. Nemrég kiderült, hogy a vas értéke duplája. A vizsgálatok során az MPV értéke alacsony, és az MCH értéke magas. Utána olvastam az interneten és csontvelő rendelenességet dobott ki a gép. 1 hónap múlva kell vinnem a gyerekem a hematologiai osztalyra ellenorzésre. Addig nem tudok ölbe tett kézzel várni.

2017. jan. 25. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

"Utána olvastam az interneten és csontvelő rendelenességet dobott ki a gép" aha, de a diagnózis már megvan? Mert ha nincs, akkor tökmindegy, mit dob ki a gép. Amúgy sem ajánlott rákeresni semmire, kb. minden tünetre azt dobja ki, hogy rákos, terhes, vagy mindkettő az ember. Csak önmagad felidegesítésére jó, de egy orvossal való konzultációval nem ér fel.


Amiket leírtál, utalhatnak enyhébb kórképekre is. Fölösleges izgatnod rajta magad, azzal nem teszel jót senkinek sem. Szerintem ne agyalj addig rajta. Ha nem tudod befolyásolni, az aggódás úgysem segít. Gondolj a legjobbra, mert ha lépten-nyomon azon aggódnánk, hogy mi történHET, akkor belebetegednénk az életbe.

2017. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sokáig minden tünetemre rákerestem a neten - évente átlag két tucat halálos betegséget diagnosztizáltam magamon a találatok alapján. Az orvosok már röhögtek rajtam.

Aztán. kb. 5 éve ezt tudatosan abbahagytam - azóta nyugodtabban élek.

2017. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem rá keresni. És nem ezen izgatni magam. De fél évig nem mondtak semmit sem. Majd pár napja megkatam a vérképekről az eredményeket. Fel volt tűntetve hogy a lányomnak mennyi az érteke és mennyinek kellene lennie. Sajnos ebben a 3-ban volt eltérés ami felkiáltó jellel is volt jelezve. Ez nekem nem nagyon nem tetszett. És akárhogy utána neztem ezeknek az értékeknek csak csontvelővel kapcsolatos dolgok voltak írva. Próbálom a legjobbat remélni. Gondoltam hatha van itt egy olyan szülő aki járt hasonló helyzetben.
2017. jan. 25. 19:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Es azt elfelejtettem írni, hogy azt állapították meg, hogy valamilyen örökletes betegsége van. És a csontvelő rendelenessegnél is pont ezt írták, hogy valamilyen örökölt betegség. Es jele az MPV érték alacsony számának.
2017. jan. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!